Diane Keaton

Diane Hall

8,1
21 545 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Diane Keaton

Zauważyliście pewnie, że Diane zawsze niemal chodzi w golfach, wysokich kołnierzykach, apaszkach itp... czy to ma związek z czymś konkretnym? Blizna po operacji tarczycy, po oparzeniu? czy coś w tym stylu? Czy to po prostu jej styl ubioru .

melefretete

To nie jest pytanie bez sensu. Zauważyłam dokładnie to samo. Od kilkunastu lat właśnie tak można opisać jej kostiumy. Czasem duży naszyjnk się pojawia. Poza tym, fryzura ta sama i okulary. Gra podobnie w ostatnich filmach.

melefretete

Na podobne pytanie w filmie "Lepiej późno niż później " grana prze aktorkę Erica odpowiada Harry'emu:To nie twoja sprawa.Może to jej golfowa tajemnica. A dekolt ma, co widać w tym filmie, w porządku a nawet bardziej:)

melefretete

haha, też mi sie to rzuciło w oczy :D pierwsza moja myśl, to zmarszczki na szyi, które podkreślają wiek. znalazłam też informacje w internecie, że kiedyś odpowiedziała na to pytanie podczas wywiadu i wyjaśniła, że to dlatego, że ciągle jej zimno, ale osobiście wydaje mi się to bzdurą, bo we wczesniejszych filmach pokazywała szyję i dekolt.

melefretete

To szyja zdradza wiek kobiety. Twarz możesz sobie poprawić, ale szyji nie. Ot cała tajemnica. Dzięki temu może sobie odjąć 20 lat :) i na tyle mniej wygląda :)

kera19

Nie mogę zgodzić się. W młodości również często nosiła golfy lub apaszki choć nie zawsze. Tak samo obecnie również nie zawsze je nosi. Taki ma styl i tyle. A dekolt czy szyję ma całkiem ok bez zarzutu. A teraz zważywszy na wiek to chciałabym mieć w jej wieku.

melefretete

To jest jej styl. Przecież w filmach nie zawsze tak chodzi ubrana choć bywa ze i owszem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones