Diane Keaton

Diane Hall

8,1
21 645 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Diane Keaton

czy czytał ktoś z was jej autobiografię 'Wciąż od nowa'?

lolcia4

Tak. Skończyłam niedawno. Prawdę mówiąc całkiem miło się czytało, ale czegoś mi zabrakło. Jest dużo opisów, listów dotyczących matki. Diane sama napisała, że to tak jakby biografia matki i jej autobiografia w jednym. Co do braków. Diane w bardzo zwięzły sposób opisuje swoje relacje z Woodym czy Pacino, a chyba wszyscy na to najbardziej czekali. Mogła też więcej poświęcić filmom w, których grała. Jedynie Annie Hall poświęciła więcej uwagi. Dla mnie to książką nie tyle o aktorce co o samotnej kobiecie szukającej miłości i swojego miejsca na świecie, które znalazła dopiero po adopcji dzieci.

Moniap22

Diane napisała jeszcze jedną książkę, która została wydana w 2014- ''Let's Just Say It Wasn't Pretty''. Jak znajdę czas to się za nią zabiorę.

Moniap22

dzięki za odpowiedź:)
szczerze mówiąc liczyłam na to, że właśnie w książce powie coś więcej o tych relacjach, ale jak widzę pewnie tyle samo można się dowiedzieć co i z wywiadów, które udzielała. mimo wszystko i tak skuszę się na zakup tej książki;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones