Diane Keaton

Diane Hall

8,1
21 644 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Diane Keaton

bardzo lubie duet allena i keaton i jej starsze filmy.jako annie hall byla jedyna w swoim rodzaju. jednak sposob w jaki gra obecnie w produkcjach typu moja tesciowa mnie nienawidzi jest nie do zniesienia okropnie sztuczny, nie wierze zadnej jej postaci, a wymachiwanie rekami i mimika przypominajaca meg ryan dziala mi bardzo na nerwy. mam wrazenie ze od czasu annie hall jej warsztat aktorski ulegl okrutnej degradacji ^_^

anhe

Niestety, mam te same odczucia. Uwielbiałam ją kiedyś, a dzisiaj wydaje mi się strasznie sztuczna. To szczerzenie zębów, głupie minki. Gdzie jest ta wspaniała aktorka?

lemon5

Diane bardzo się zmieniła. Mówiąc szczerze, to obecnie lepiej wypada w wywiadach niż w filmach..

anhe

Nie, najlepsza była w "Czerwonych" Warrena Beatty
i
we "W poszukiwaniu idealnego kochanka" - jakże nietypowa rola Diane. Pełna seksu (trudno w to uwierzyć, ale tak jest!), wręcz wygłodniała kobieta lawirująca między Williamem Athertonem, Richardem Gerem i Tomem Berengerem. Dziewczyna ma niezaspokojone fantazje, a że jest wyzwolona to... zaspokaja je.
Genialna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones