Diane Keaton

Diane Hall

8,1
21 691 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Diane Keaton

taka sama, i wszystko gra tak samo w każdym filmie te same sztuczki!!!

haniaszt

Nie zgodzę się... porównaj chociażby dwa filmy Allena: Annie Hall i Manhattan... Keaton jest właśnie jedną z tych nielicznych aktorek, które nie odwalają wszystkiego na jedno kopyto!

nataliiir

a ja się zgodzę, że praktycznie zawsze gra tak samo.nie widziałam, rzecz jasna, wszystkich filmów z nią, jednakże jeśli ma zagrać rozpacz, zawsze wygląda to tak samo. mimo wszystko ode mnie 7

caromilla

Caromilla .. zgadzam się. Kiedyś ( w latach 70-tych) była o wiele lepsza niż obecnie. Wpadła w rutynę.. poza tym , mam wrażenie, że ona w ostatnich filmach gra samą siebie... nawet swoje własne ubrania nosi w filmach. to przestało być wiarygodne.

Polita

Trochę w tym racji jest, ale wydaje mi się, że to wina raczej repertuaru. Jak dla mnie jest trochę zapomniana, szkoda, że nie dostaje lepszych propozycji ról. Ostatnio grała same zakręcone mamuśki. Wielka szkoda, bo aktorką jest znakomitą. Gdyby tak współpraca z Allenem była wznowiona, na pewno mogłaby pokazać na co ją nadal stać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones