Diane Keaton

Diane Hall

8,1
21 691 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Diane Keaton

Genialna aktorka. Możliwe nawet, że najlepsza żyjąca!!!

Szajba

Oj zgadzam się, BEZ WĄTPIENIA!!! Dlatego założyłam strone dla jej fanów w Polsce www.dianekeaton.vgh.pl Ona jest niesamowita, BOSKA!!!

xJuliettx

Zgadzam sie w 100% a strona jest super i polecam wszystkim ktorzy choc troche lubia Diane albo tak jak ja KOCHAJĄ JĄ.

ania2608883

Ojeja stronka niezła, gratuluję inwencji ;) fajnie że ktoś pomyślał że jest w polsce kilka osób interesujących się tą zajefajną aktorką.

Krzysioo

W tworzeniu stron nie jestm zbyt dobra ale moze się czegoś naucze. Zapraszam oczywiśie na stronkę i rejestrujcie się. A mamy jeszcze świetne forum na które serdecznei zapraszam, mam też nadzieje, że się troszke to wszytsko rozrusza:D

xJuliettx

Meryl Streep, to najlepsza żyjąca aktorka. Diane to beztalencie, ale dobra jest. Dlatego 7/10

Zandarm

Zandarm, jak ona może być dobra i zarazem beztalenciem? Meryl jest lepsza i prawdopodobnie najlepsza aktorka żyjąca, ale to kwestia gustu. Dla mnie Anna Faris jest mega i wspaniała i mogę powiedzieć, że ona jest.

Zandarm

B. inteligentne... ''Diane to beztalencie, ale dobra jest. Dlatego 7/10''.

Szajba

Jest naprawdę świetną aktorką. Ma prawdziwą klasę! I fantastycznie się trzyma jak na swój wiek :)

A stronka o niej jest dobra :) Dzięki za nią :*

Enigma89

Hmmmmmmm teraz mam juz wszystkie jej filmy i częsć jest dostępna do pobrania na stronce :)))))

Szajba

Też ją lubię :)
Bardzo fajnie gra,ma
wielki talent ;]
pOzDrAwIam

Szajba

Choć już do tej pory była moją ulubioną aktorką, to po obejrzeniu Annie Hall jeszcze bardziej ją zacząłem uwielbiać.

Santino

Fakt! Babka jest fajna! I podobno dobra też w łóżku - Jacek Nicholson mi opowiadał;-)))


Pozdro...

Santino

Taak! Po tym filmie się w niej zakochałem :D

Szajba

To świetna aktorka, bardzo podobała mi się jak zagrała w wszystkich częściach Ojca chrzestnego.

Anda00

Swietna aktorka :) naprawde jest swietna ;P
ZApraszam do mnie :) Pozdrowienia dla fanow :*

Fanka_Keanu

Nie spamuj forum zaproszeniami na swoją stronę, okey?;-))



Pozdro((fan Lindy Hunt - też uważam, że jest BOSKA ;-) ))

nie_ma_mnie_2

haha, Diane to chodzące wapno uwiodło keanu reavsa ... no nie wiem jak dzisaij ale nie kiedyś to Noe nie schodził z niej nawet na minute ... ale on chłop pechowy, czytałem ze ludzi zabija, jakiś duch czy co o niego zazdrosny?
Diane jako aktorka nie za bardzo stroji ze juz o paszczy nie wspomne.... a fiołas jakby się dało to byś wskoczył na swoja matule ty pierdonie jeden z drugim.

xxx

Szajba

Może nawet najlepsza z żyjących, nie żyjących, oraz tych, które dopiero umrą! Ta charyzma i taka plastyczna
twarz! Mm... Ona jest chyba nawet lepsza od wszystkich aktorek, które dopiero będą aktorkami oraz od tych
nienarodzonych!

Szajba

bardzo cenię jej pracę(jako aktorki i jako reżysera), jednak nie uważam jej za najlepszą aktorkę jaka żyje. W mojej ocenie mieści się w drugiej dziesiątce wśród obecnie egzystujących na planecie ziemia ;). co do aktorstwa wszechczasów i wszechświata trudniej mi oceniać, he. pozdrawiam fanów Pani Keaton.

gatek29

szajba, masz szajbę żall

grryss7

'Diane to beztalencie, ale dobra jest. ' - o co chodzi w tym zdaniu?

xavi1991

To jest najgłupsze zdanie, jakie ostatnio słyszałem...

użytkownik usunięty
Szajba

Oj, grubo przesadziłeś(aś). Ona nie jest aktorką bo gra wyłącznie siebie - wkurzającą Amerykankę-kretynkę. We wszystkich filmach jest identyczna. Niektórzy przeciwstawiają ją Meryl Streep - to nieporozumienie. Meryl Streep jest genialną aktorką, która jest inna w każdym filmie, ale jej też nie uważam za "najlepszą na świecie". Dla mnie najlepsza jest Angielka Helena Bonham-Carter.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones