Diane Keaton

Diane Hall

8,1
21 691 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Diane Keaton

Witamy w top 100 Panią Keaton :) Proszę zostac w top 10, należy się ;)

BRYLANT_2

Witamy, witamy. Jeszcze tylko Grace Kelly, Jimmy Stewart i Steve McQueen i będę zadowolony :]

Santino

Steve nie - jak chcesz sie dowiedziec czemu to wejdz na jego strone na fw ;)

BRYLANT_2

Tak, rankingowa rodzina powiększa się, jeszcze tylko Duvall i sumie będzie wypas.

BRYLANT_2

Mimo wszystko długo nie pobędzie w top 10;)
Dopiero ma 1000 głosów i to jest troche śmieszne... Niektórzy mają po 15 tysięcy lub więcej, więc jeszcze ma ona czas by zjechać niżej;)

BRYLANT_2

Nareszcie, kochana Annie :)
Długo czekaliśmy, niech tam długo posiedzi. Zawsze.

BRYLANT_2

i takim o to 7 miejscem skończył się moim zdaniem największy skandal związany z top100 (oby niedługo Diane dostała się do top5)

Pacino

Do top 5 raczej się nie dostanie, ale żeby utrzymała się chociaż w drugiej dziesiątce... to naprawde świetna aktorka, każdy normalny widz to wie :)

Pozdrawiam!

BRYLANT_2

Nareszcie!!! Wiedziałam, że kogoś mi brakuje na tej liście.

BRYLANT_2

No i co.. już Diane wypadła z 10 ;/ Weszłą za to niemniej uwielbiana przeze mnie Susan Sarandon..

Ale.. czy jakaś tam Gracie zajmujaca sie rodzeństwem ma być przed Diane? Uh.. :/

szuwarcia

ledwo sie pojawila, a jakies ciecie jak wskakują trzymają sie kilka dni i dopiero pozniej spadają... Nie moge tego znieśc.. naprawde =/

Pozdrawiam, normalnych uzytkownikow.

BRYLANT_2

No, cóż, ogólnie mówiąc, life is brutal, po za tym wszystko doskonale. Niby trochę szkoda, że spada, ale czy ten ranking jest taki ważny?

Santino

Nie jest, ale miło zobaczyć ulubioną aktorkę na szczycie :)

BRYLANT_2

widze, ze jednak moc dzieci neo nie dziala na swietnych aktorow i aktorki :) - Diane po setce glosow dalej w top 10 (mam cicha nadzieje na niemoc dzieciaczow na Steve'a :)) pozdro

Vin_McQueen

Ale idzie w góre xD

kondziad

Chyba już nie wróci do top 10. Wyleciała na 39 miejsce,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones