Diane Keaton

Diane Hall

8,1
21 644 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Diane Keaton

Ona jest super!Kocham ja!Mam prawie wszystkie filmy z nia, a ci ktorzy mowia ze jest
irytujaca, nie znaja sie...I LOVE YOU DIANE!

wero55

świetna aktorka, ale dla mnie juz na zawsze będzie żoną Michaela Corleone;)

agatkaa2

a dla mnie jest to jedna z jej niewielu postaci które zawiodły mnie do szpiku kości i jedyna źle zagrana postać w ojcu chrzestnym

wero55

o tak, jak dla mnie po prostu jest super :D

wero55

Pewnie, bo tylko Ty się znasz ...

milk_shake

nie ale czytalam ksiazke ktora pisala i wiem co przezyla...kazdy ma swoj gust.

wero55

*NApisala

wero55

Również bardzo lubię Diane, stworzyła wiele świetnych ról.
Ciekawa jestem książki, warta uwagi?

madz20

Wg mnie bardzo, najpierw przeczytałam w oryginale i tak się wciągnęłam, że po chwili nie zwracałam uwagi na to, że czytam w obcym języku i nie wszystko doskonale rozumiem, a w dniu polskiej premiery poleciałam do Empiku, kupiłam i przeczytałam jednym tchem :)

ssachell

Dziękuję za odpowiedź na nurtujące mnie pytanie.
Walczyłam ze sobą czy kupować książkę czy nie, bo już nie mam gdzie układać tej mojej ukochanej "makulatury" ale skoro warto to dłużej się nie zastanawiam, najwyżej się za półką rozejrzę :D.

wero55

Najlepsza w "Czerwonych" Warrena Beatty
i
we "W poszukiwaniu idealnego kochanka" - jakże nietypowa rola Diane. Pełna seksu (trudno w to uwierzyć, ale tak jest!), wręcz wygłodniała kobieta lawirująca między Williamem Athertonem, Richardem Gerem i Tomem Berengerem. Dziewczyna ma niezaspokojone fantazje, a że jest wyzwolona to... zaspokaja je.
Genialna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones