Diane Keaton

Diane Hall

8,1
21 664 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Diane Keaton

Jaka komedie z Diane Keaton polecacie, bo obejrzalabym sobie z checia? Ogladalam ''Lepiej pozno niz pozniej'' i ''Zmowa pierwszych zon'' i na obu strasznie sie usmialam :))

paatryycjaa00

polecam Baby Boom :)

aska_p22

Ja polecam "Annie Hall" mój ukochany film z Diane oczywiście u boku Allena. Uwielbiam Keaton w starych,dobrych filmach Woody`ego (Manhattan,Annie Hall, Śpioch), wg mnie kombinacja tych dwojga stwarza niesamowitą atmosferę, przyciąga i wciąga na maksa. W końcu nie bez powodu nazywa się Diane muzą Allena. Szkoda tylko, że ich współpraca się skończyła.

paatryycjaa00

"Annie Hall"

paatryycjaa00

A ja do tego na górze dołączam genialną komedię kryminalną "Tajemnica morderstwa na Manhattanie", coś pięknego. ;p

paatryycjaa00

Miłość i śmierć ;D

paatryycjaa00

Ja ją zdecydowanie wolę w starych komediach Woody'ego Allena. Jak dla mnie wszystkie są genialne ale Miłość i Śmierć jest the best.

paatryycjaa00

"Tajemnica morderstwa na Manhattanie" i "Annie Hall".

paatryycjaa00

"Ojciec panny młodej". Co prawda główna rola należy do Steva Martina, ale film warto obejrzeć.

paatryycjaa00

polecam gorąco SKOK NA KASĘ moim zdaniem to jej najlepsza komedia

paatryycjaa00

Zmowa pierwszych żon, Ojciec panny młodej I i II. Niezła jest też jako szalona mamuśka w A właśnie że tak.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones