PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=151081}

Skok na kasę

Mad Money
6,6 8 277
ocen
6,6 10 1 8277
Skok na kasę
powrót do forum filmu Skok na kasę

Świetna komedia. Ostatnio uśmiałam się tak oglądając Klatkę dla ptaków. Czyli baaardzo dawno temu... Cóż, przygłupawe komedie cieszą się zdecydowanie większą popularnością wśród widzów, stąd ich nieustający wylew... NIe lubię Holmes, ale tutaj wreszcie była dobrą aktorką! Jej wyluzowana, gotowa na zwariowane wyzwania bohaterka była znakomitym dopełnieniem kobiecego trio. Przebojowej Queen Latifah nie trzeba szczególnie przedstawiać. A pani Keaton była, jak zwykle zabawna, ciepła i przedsiębiorcza:) Plus rewelacyjna ścieżka dźwiękowa!

nubilus

Zdejmuj proszę nubilus te ciemne okulary przed TV skoro oceniasz 10 - to "dziecinny" film ! Komedia ? kurcze ani razu się nie zaśmiałem moze cos nie tak ze mną - Ferdynant Kiepski jest śmieśniejszy !

maniker

Dlaczego musi być z tobą coś nie tak?! Masz prawo do swojego zdania i pospolitego gustu. Ja wolę swoje ciemne okulary, a Ciebie przestrzegam: szkoda oczu na takie gnioty, jak ten twój Ferdynand.... Na marginesie, popracuj nad swoim ojczystym językiem...

użytkownik usunięty
maniker

myślę, że jednak jest z Tobą coś nie tak

ocenił(a) film na 8
nubilus

Mnie też się podobał ten film, babeczki w swoich rolach są urocze.

nubilus

film rewelacyjny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones